"Знеси мене повністю": у Києві тонко "натякнули" пам’ятнику Пушкіну
24 вересня 2022 г., 23:26
Антон Бабич
549
0
!["Знеси мене повністю": у Києві тонко "натякнули" пам’ятнику Пушкіну](/upload/news/2022/09/24/60786.jpg)
Путінська загроза показати українцям "справжню декомунізацію" запустила зворотний процес: українці розпочали дерусифікацію.
Так, кияни непрозоро натякнули на демонтаж пам’ятника поетові Олександру Пушкіну, що на проспекті Перемоги. Його розмалювали відповідними написами, які явно можна сприйняти як "народну петицію", передає УНІАН .
Зазначається, що невідомі залишили білою та зеленою фарбою на пам’ятнику написи: "Демонтуй мене повністю", "Знеси мене", "Русню на демонтаж", "Знести".
Варто зазначити, що пам’ятник Пушкіну розташований в однойменному парку Шевченківського району Києва навпроти Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/22/186276_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186267_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186250_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186243_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186241_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186219_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186210_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186203_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186202_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186200_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus
11:02, 22 липня 2024
Корупція
"Волонтер" Олексій Владіміров на Lamborghini: як розбагатіти під час війни
![](/upload/news/2024/07/22/186289_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186288_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186287_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186286_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186285_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186284_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186282_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186281_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186279_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186277_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186268_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186267_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186266_m.jpg)