Байден пояснив, чому світ має допомагати Україні зброєю та грошима

Байден пояснив, чому світ має допомагати Україні зброєю та грошима
Байден пояснив, чому світ має допомагати Україні зброєю та грошима

Президент США Джо Байден заявив, що його країна має й надалі підтримувати Україну у війні проти російської агресії. Як зазначив американський лідер, це важливо для збереження стабільності у всьому світі, і для того, щоб воювати не довелося американським військовим.

Про це Байден написав у своїй статті для ashington Post.

Президент США знову порівняв російського диктатора Володимира Путіна з бойовиками ХАМАС, адже вони також створюють небезпеку для всього регіону.

"І Путін, і ХАМАС борються за те, щоб стерти сусідню демократію з карти світу. І Путін, і ХАМАС сподіваються зруйнувати ширшу регіональну стабільність та інтеграцію та скористатися подальшими заворушеннями”, - зазначив він.

Байден підкреслив, що США не можуть цьому трапитися, але якщо Америка не відповість на виклики сьогодні, то конфлікт може розширитися, а витрати на його вирішення виростуть.

Читайте по темі: Внаслідок ракетного удару по Київщині поранено 4 осіб

Президент США також відзначив наявність національного інтересу для його країни, адже підтримка України дозволить американським військовим уникнути участі у війні, якщо агресія Росії дістанеться і до інших держав.

"З досвіду двох світових воєн минулого століття ми знаємо, що коли агресія в Європі залишається без відповіді, криза не згасає сама по собі. Він безпосередньо втягує Америку”, - написав він.

Саме тому, заявив Байден, підтримка України є інвестицією США у свою безпеку.

Він також нагадав, що разом із США Україні допомагають понад 50 країн, які несуть значну частину економічної відповідальності за підтримку України.

"Наші союзники в Азії також підтримують Україну та притягують Путіна до відповідальності, оскільки вони розуміють, що стабільність у Європі та Індійсько-Тихоокеанському регіоні нероздільно пов’язана", - додав президент США.

Ймовірно, стаття Байдена у Washington Post стала ще однією спробою переконати Конгрес США затвердити новий пакет допомоги для України та Ізраїлю.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus