ЗМІ: поставки ракет морем з КНДР до РФ призупинилися

ЗМІ: поставки ракет морем з КНДР до РФ призупинилися
ЗМІ: поставки ракет морем з КНДР до РФ призупинилися

Рейси кораблів, що перевезли понад 2,5 мільйона артилерійських снарядів до Росії призупинилися.

Судна, які возили ракети з Північної Кореї до Росії, вже кілька тижнів стоять на причалі. Про це повідомив південнокорейське видання NK Pro з посиланням на супутникові знімки.

Автори публікації вважають, що це може бути пов’язано із проблемами з виробництвом або з іншими причинами.

Загалом боєприпаси у РФ перевозили чотири судна - це Ангара, Майя-1, Марія та Lady R. Ці судна, за даними порталу, здійснили в КНДР щонайменше 32 рейси. Востаннє судно Майя-1 заходило в північнокорейський порт Расон 12 лютого, Lady R -4 лютого. КНДР також не доставляла контейнери на експортний причал протягом цього часу.

Зазначається, що контейнери, які доставили судна Майя-1 та Lady R на початку лютого, залишаються на пірсі впродовж останніх тижнів. За даними аналітиків, це свідчить про те, що "вони порожні або немає потреби терміново доставляти їх до місць призначення в Північній Кореї".

Читайте по темі: В Росії підірвали командира, причетного до масової загибелі людей у селі Гроза: він у критичному стані

Супутникові знімки також свідчать про те, що до порту Расона не підвозили контейнери залізницею з внутрішніх регіонів КНДР.

"Можливо, операція призупинена через зупинку виробництва в Північній Кореї або інші логістичні проблеми. Також не можна виключати, що зброя передається в Росію повітряним або залізничним транспортом через спільний сухопутний кордон двох країн", -йдеться у матеріалі.

28 лютого у звіті CSIS (Центру стратегічних і міжнародних досліджень) йшлося про те, що аналітики встановили маршрут постачання боєприпасів з КНДР до Росії за супутниковими знімками, зробленими з серпня 2023 року. Рух суден тривав між Расоном у Північній Кореї та портами Дунай і Східний у Росії. Ці рейси сприяли перевезенню понад 2,5 мільйона артилерійських снарядів та інших боєприпасів.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus