ДТП в Голосіївському районі столиці: правоохоронці зʼясовують обставини
![ДТП в Голосіївському районі столиці: правоохоронці зʼясовують обставини](/upload/news/2024/03/03/165555.jpg)
Керманич «BMW” не впорався з керуванням та спочатку вʼїхав у металевий відбійник, після чого зіткнувся із автомобілем «Toyota”. Внаслідок автопригоди водій та пасажир “BMW” отримали тілесні ушкодження. Розпочато кримінальне провадження.
Вчора близько опівночі до поліції Києва надійшла інформація про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими на бульварі Міхновського. За викликом на місце події була скерована слідчо-оперативна група з розслідування ДТП столичного главку поліції. Крім того, в момент аварії, неподалік знаходилась слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції, працівники якої прийшли на допомогу постраждалим до приїзду лікарів.
Під час подальших першочергових слідчих дій правоохоронці встановили, що 19-річний керманич «BMW” не впорався з керуванням та спочатку вʼїхав у металевий відбійник, після чого зіткнувся із автомобілем «Toyota”. Внаслідок автопригоди водій “BMW” отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми та різаної рани голови, а його пасажира, 18-річного киянина, лікарі госпіталізували до медичного закладу із переломом плечової кісті.
Відомості щодо цієї події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Читайте по темі: Аварія на канатній дорозі у Києві: винуватцям у смерті 20-річного хлопця загрожує до 8 років позбавлення волі
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/22/186284_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186282_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186276_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186267_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186252_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186250_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186243_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186241_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186235_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186219_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/22/186311_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186310_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186309_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186306_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186304_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186301_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186299_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186296_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186293_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186291_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186290_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186289_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186288_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186287_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186286_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186285_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186284_m.jpg)