Одна з найбільших нафтових компаній РФ стала збитковою, - ЗМІ

Одна з найбільших нафтових компаній РФ стала збитковою, - ЗМІ
Одна з найбільших нафтових компаній РФ стала збитковою, - ЗМІ

Одна з найбільших нафтових компаній Росії "Сургутнефтегаз" ймовірно отримала величезний збиток. Керівництво компанії вирішило засекретити фінансову звітність.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Як пише видання, в останніх своїх звітах "Сургутнефтегаз" опублікувала лише виручку, собівартість продажів, комерційні та управлінські витрати, а також доходи від "дочірніх" підприємств. А ось наявні в компанії довгострокові та короткострокові позики, обсяг активів, запаси готівки та навіть статутний капітал було позначено як "секретно".

Однак з доступної інформації випливає, що чистий прибуток компанії за півроку зменшився у 6 разів, до 139,9 млрд рублів, а прибуток до оподаткування становив 168,7 млрд рублів. Він також знизився вшестеро.

Цікаво і те, що "Сургутнефтегаз" вже декілька десятиліть приховує своїх власників. Водночас компанія збирала на рахунках валют та нікуди її не інвестувала. До початку повномасштабної війни РФ проти України "Сургутнефтегаз" мав у резервах близько 50 мільярдів доларів.

"Сургутнефтегаз" - одна з найбільших нафтових компаній Росії, заснована в 1993 році. Компанія спеціалізується на видобутку, переробці та реалізації нафти, а також на виробництві нафтопродуктів і природного газу. Її основні активи зосереджені в Західному Сибіру, де знаходяться багаті нафтові родовища. Компанія також контролює кілька нафтопереробних заводів і володіє власною мережею заправок.

Варто зазначити, що "Сургутнефтегаз" - четверта за обсягами видобутку та перша за обсягом готівки на рахунках нафтова компанія Російської Федерації.

Росія засекретила офіційні дані про видобуток нафти

Росія засекретила дані про видобуток нафти на тлі західних санкцій через війну проти України, залишивши для спостереження лише кілька показників — морський експорт і внутрішні нафтопереробні заводи.

Москва змінила спосіб надання даних для оцінок ОПЕК+, що ускладнило незалежну оцінку скорочень видобутку. Міністерство енергетики тепер звітує в барелях на день, використовуючи коефіцієнт тонна-барель на нижньому кінці традиційних значень.

Сторінка для друку

Читайте по темі:

Скандальна справа Pin-UP: Печерський суд розглядає можливе скасування арешту 2,6 мільярдів гривень на користь російського бізнесу
У Бєлгороді заявили про ракетні удари
Путін радився з шаманами щодо війни в Україні - ЗМІ
МЗС Туреччини: Мирні перемовини мають забезпечити повагу до «законних інтересів українського народу»
Зрадник екснардеп Деркач став сенатором від Астраханської області РФ, — ЗМІ
ЗСУ авіабомбою знищили будівлю з російськими військовими у Курській області
Російські банки та бізнеси масово відкриваються на окупованих територіях України
Міністри G7 вимагають, щоб Іран негайно припинив підтримувати РФ
Онлайн-казино і нерухомість: "мийник брудних грошей" Максим Кріппа купив віллу російського олігарха у Чехії
Мийник "брудних" російських грошей Максим Кріппа скуповує нерухомість у Чехії

Коментарі:

comments powered by Disqus