Кадрові зміни в КНДІСЕ: Максим Кисельов очолив інститут замість Олександра Рувіна

Кадрові зміни в КНДІСЕ: Максим Кисельов очолив інститут замість Олександра Рувіна
Кадрові зміни в КНДІСЕ: Максим Кисельов очолив інститут замість Олександра Рувіна

Міністерство юстиції представило нового керівника Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) — ним став Максим Кисельов. Контракт із попереднім головою інституту Олександром Рувіним не продовжили.

Про це повідомив Мінʼюст.

Так, 31 грудня 2024 року сплив термін контракту Олександра Рувіна, який очолював КНДІСЕ з 2011 року. Причин, чому його не продовжили, у Мінʼюсті не назвали.

Максим Кисельов, 1979 року народження. У 2002 році здобув вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» (Національна академія внутрішніх справ України»). Загальний стаж роботи у сфері права 23 роки. Заслужений юрист України. З 2019 року працював директором Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.

Термін контракту попереднього директора КНДІСЕ Олександра Рувіна сплив 31 грудня 2024 року. Причин, чому його не продовжили, у Мінʼюсті не називали. Рувін керував інститутом з 2011 року.

Читайте по темі: У Лук’янівському СІЗО після побиття помер "кримінальний авторитет" на прізвисько "Кізім"

Як повідомили у Мін’юсті, наказ про призначення Максима Кисельова в.о. директора КНДІСЕ віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – міністр юстиції Ольга Стефанішина підписала 1 січня 2025 року.

"Одним із головних пріоритетів нового керівника є забезпечення стабільної та ефективної роботи КНДІСЕ. Особливий акцент ми робимо на встановленні злочинів збройної агресії РФ, збитків державі і громадянам, вирішенні задач в контексті відновлення України, розвитоку міжнародного співробітництва", — заявив заступник міністра юстиції Андрій Гайченко, представляючи колективу КНДІСЕ виконувача обов’язків директора Максима Кисельова.

Що відомо про Рувіна

Олександр Рувін очолював Київський науково-дослідний інститут судових експертиз із 2011 року. У 2016 році журналісти програми "Схеми" зафіксували його зустрічі з впливовими особами, серед яких були представники оточення тодішнього президента України Петра Порошенка та судді. Зазначається, що ці контакти викликали підозри щодо можливого конфлікту інтересів.

У 2018 році НАБУ розпочало розслідування щодо можливого незаконного збагачення Рувіна. Проте вже через два тижні справу передали до Нацполіції, яка у 2019 році закрила провадження. Причиною стали законодавчі зміни, які виключили статтю про незаконне збагачення, а також висновок про відсутність складу злочину в частині недостовірного декларування.

 qhiqqhiquhiquqroz

У 2021 році розслідувачі Bihus.Info виявили невідповідність між задекларованими доходами Рувіна та рівнем життя його родини. У декларації Рувіна значилися дві квартири (147 м² та 59 м²), гараж, нежитлове приміщення для бізнесу дружини, а також два автомобілі: Toyota Land Cruiser 2017 року та Toyota Camry 2009 року. Водночас родина проживала в елітному житловому комплексі Regent Hill на Печерську, оренда квартири в якому коштує до 500 тисяч гривень на місяць. Пасинок Рувіна, Назар Шептицький, мав у власності квартиру у ЖК «Французький квартал» і орендував житло вартістю 8 тисяч доларів на місяць. Він також користувався автомобілями Range Rover, Mercedes-Benz G 63 AMG та Aston Martin DB9.

Того ж року на святкування дня народження Рувіна в Інститут завітали впливові особи, серед яких радник Офісу президента Микола Беззубенко та заступники голови КМДА.

У 2024 році НАБУ повідомило про підозру Назару Шептицькому у справі, що стосується торгівлі керівними посадами в структурі Державної митної служби.

Сторінка для друку

Читайте по темі:

Деталі з США, Швейцарії, Британії, Японії та іржа: що приховують корейські балістичні ракети, які завдають ударів по Україні
І знову Fox News: Трамп представив кандидата на посаду речника Держдепартаменту
МВС посилює ветеранську політику: Герой України Дмитро Фінашин став радником Клименка
В Україні зарплати чиновників за рік зросли на 61% і перевищили середній рівень у 3,4 раза
Державна податкова служба України та Державна служба фінансового моніторингу отримали нових керівників
Зеленський фільтрує найближче оточення: з посади заступника керівника Офісу Президента України звільнено Романа Машовця
Відданість понад професіоналізм: що чекає на податкову службу з новим керівником Русланом Кравченком?
Ексглава Київської ОВА Кравченко стане новим керівником Податкової служби, – депутат
Мін’юст повідомив про відновлення роботи перших трьох реєстрів після кібератаки РФ
Уряд звільнив керівників Київської та Полтавської ОВА

Коментарі:

comments powered by Disqus