Ломаченко перервав мовчання, виклавши відео з митрополитом московського патріархату, який любить Росію
![Ломаченко перервав мовчання, виклавши відео з митрополитом московського патріархату, який любить Росію](/upload/news/2022/08/11/51295.jpg)
Знаменитий український боксер Василь Ломаченко 15-2, 11 КО) перервав місячну мовчанку в інтернеті та опублікував першу посаду починаючи з 2 липня.
У себе в Instagram екс-чемпіон світу у трьох вагових категоріях виклав інтерв’ю зі скандальним митрополитом Запорізьким та Мелітопольським Лукою (у світі Андрій Коваленко), який той дав 30 березня російській службі ВВС.
У ролику священнослужитель зізнається, що 24 лютого стало для нього шоком і він не міг повірити у те, що сталося. На думку Луки причиною війни став гріх - гріх гордині, гріх влади, і що людство розслабилося і забуло Бога. Раніше Лука згадував, що останньою краплею, яка спровокувала напад, став парад ЛГБТ у Києві.
Крім того, Лука зізнається, що для нього російський патріарх Кирил є великим авторитетом і він не збирається від нього відмовлятися і визнавати українську автокефалію.
"Частина перша: вбивство – гріх", – підписав відео Ломаченко.
У коментарях користувачі не змогли стримати емоцій, сумніваючись у розумових здібностях Ломаченка.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/06/22/181990_t.jpg)
![](/upload/news/2024/06/20/181700_t.jpg)
![](/upload/news/2024/06/16/181097_t.jpg)
![](/upload/news/2024/05/17/177191_t.jpg)
![](/upload/news/2024/05/17/177182_t.jpg)
![](/upload/news/2024/05/07/175753_t.jpg)
![](/upload/news/2024/04/28/174291_t.jpg)
![](/upload/news/2024/04/26/173999_t.jpg)
![](/upload/news/2024/03/22/168506_t.jpg)
![](/upload/news/2024/02/27/164770_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/22/186290_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186289_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186288_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186287_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186286_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186285_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186284_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186282_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186281_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186279_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186277_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186268_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186267_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186266_m.jpg)