Мешканець Одещини отримав 15 років за співпрацю з ДНР
За держраду жителя Одещини засуджено до 15 років ув’язнення.
Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.
Прокурори у суді довели, що з лютого чоловік співпрацював з державою-агресором та так званою «ДНР». Через соцмережі він поширював проросійську ідеологію, звеличував рф, підтримував збройну агресію окупантів.
Також громадянин налагодив контакти з керівником псевдореспубліки та так званим «МВС ДНР». Перебуваючи на підконтрольній Україні території, він збирав для ворога інформацію про підрозділи ЗСУ, які розміщувались на території Одеської області.
Правоохоронці затримали зрадника у Запорізькій області при спробі виїхати на тимчасову окуповану територію для складання присяги на вірність так званій «ДНР». Суд визнав його винним та засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/22/186285_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186274_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186244_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186186_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186148_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186143_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186131_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186088_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186073_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186054_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/22/186291_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186290_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186289_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186288_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186287_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186286_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186285_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186284_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186282_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186281_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186279_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186277_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186268_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186267_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186266_m.jpg)