Суддя Київського райсуду Одеси задекларував криптовалюту дружини, яку вона придбала під час війни
![Суддя Київського райсуду Одеси задекларував криптовалюту дружини, яку вона придбала під час війни](/upload/news/2024/06/04/179483.jpg)
Дружина судді Київського райсуду Одеси Павла Прохорова під час повномасштабного вторгнення набула значну кількість рухомого та нерухомого майна, а також задекларувала криптовалюту Ethereum на 1,1 млн гривень.
Про це стало відомо з його декларації за 2023 рік.
За минулий рік суддя Прохоров заробив 1,45 млн гривень. Його дружина Тетяна із двома маленькими дітьми працює приватним підприємцем. Має ФОП з організації відпочинку. За минулий рік вона задекларувала 897 тисяч гривень.
При цьому готівкою вона задекларувала 98 тис. доларів, а також куплену в грудні 2022 року криптовалюту Ethereum (ETH) у вигляді 11,77 монети вартістю 1,02 млн гривень. Також вона інвестувала у інші валюти. При цьому жінка вирішила скористатися допомогою при народженні дитини у 35,5 тис. гривень на народженні дитини та для дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
Читайте по темі: У Росії через використання самогонного апарату вибухнула багатоповерхівка
Це далеко не весь перелік майна пересічного судді та його сім’ї. На дружину Прохорова в Одесі з серпня 2021 року оформлена квартира на 90,2 кв. м та з жовтня 2022 року квартира на 29,2 кв. м. Цікаво, що вартість нерухомого майна чомусь занижена: 230,7 та 381,3 тис. гривень відповідно.
На суддю з жовтня 2022 року задекларовані два нежитлових приміщення (11,2 та 7,5 кв. м) вартістю 70,7 та 49,2 тис. гривень відповідно. Дружина судді має великий автопарк. У 2019 році вона отримала Volkswagen Touareg (2011) за 490 тис. гривень, а у січні 2022 року – Audi Q7 (2017) за 674 тис. гривень.
Також суддя та його дружина з початку повномасштабної агресії користуються (розпорядження) чужими авто:
- Audi Q3 (2020), який надав Ігор Павельченко (адвокат)
- Infiniti QX60 (2019), який надала Тетяна Компанієць (колишня суддя з Запоріжжя)
- Toyota Echo (1999), надана Валерієм Соловйовим.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/26/187032_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187028_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187024_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187020_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187019_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187018_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187009_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187008_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186999_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186987_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/27/187039_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187035_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187030_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187029_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187027_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187026_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187025_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187024_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187023_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187022_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187021_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187020_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187019_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187018_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187017_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187015_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187012_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187011_m.jpg)