Орбан вислав секретного листа керівництву ЄС після зустрічі з Путіним
![Орбан вислав секретного листа керівництву ЄС після зустрічі з Путіним](/upload/news/2024/07/04/183679.jpg?20240709095618)
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан надіслав голові Європейської ради Шарлю Мішелю секретний лист. У ньому, зокрема, він розповів про впевненість Путіна у поразці України.
Про це йдеться у розслідувальному проекті “Система“.
Лист датований 5 липня та відправлений з Азербайджану, куди Орбан вирушив після зустрічі з Путіним. Документ, як пише ЗМІ, не призначений для широкої публіки. Журналісти отримали від європейського чиновника. Його справжність листа підтвердили ще два чиновники ЄС.
Орбан пише, що під час поїздок в Україну та Росію не виступав від імені всього ЄС, а лише хотів дізнатися про позиції воюючих сторін. Орбан “скупо згадує позицію Зеленського, але докладно переказує погляди Путіна”.
За інформацією Орбана, викладеної у листі, російська влада впевнена, що “час не на боці України, а на боці російських сил”. У розмові, як уточнюється, з угорським прем’єром Путін не згадував про російські втрати на фронті, проте багато розповідав про свої підрахунки українських втрат.
Читайте по темі: В боях за Україну загинув церковнослужитель з Полтавщини
“Президент Росії був здивований тим, що президент України відкинув тимчасове припинення вогню. За словами президента Росії, вони готові розглянути будь-яку пропозицію про припинення вогню, яка не послужить прихованій передислокації та перегрупуванню українських сил”, – пише Орбан.
Орбан також зазначає у листі, що Москва та Київ готові до мирних переговорів лише за участю обох сторін. Після саміту світу у Швейцарії Україна заявила, що наступного саміту запросить Росію. Це єдиний момент у листі, коли Орбан детально переказує позицію України щодо переговорів.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/22/186304_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186301_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186300_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186296_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186295_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186291_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186284_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186281_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186279_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186278_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/22/186315_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186314_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186313_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186311_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186310_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186309_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186306_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186304_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186301_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186299_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186296_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186293_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186291_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186290_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186289_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186288_m.jpg)