Партизани провели диверсію на залізниці у Ростові-на-Дону, яка зв’язує Росію та Донеччину
![Партизани провели диверсію на залізниці у Ростові-на-Дону, яка зв’язує Росію та Донеччину](/upload/news/2024/07/09/184287.jpg?20240709090205)
Агенти військового руху українців та кримських татар "Атеш" продовжують здійснювати диверсії на території Росії. Днями один із них спалив релейну шафу на залізниці, що сполучає Ростов-на-Дону з українським Маріуполем у Донецькій області.
Ця залізнична магістраль є однією з основних, що росіяни використовують для транспортування військової техніки та особового складу на територію України. Про це повідомляє Telegram-канал "Атеш".
"Наш агент спалив релейну шафу на залізниці Ростов-на-Дону – Маріуполь. Цього разу біля населеного пункту Шахти. Це одна з основних залізничних магістралей у регіоні, що зв’язує РФ та Донецьку область України, відповідно активно використовується для транспортування військової техніки та особистого складу до зони бойових дій", – зазначено у повідомленні.
В "Атеш" вказали також місце проведення диверсії, його координати: 47.679981, 40.186874.
"Ми продовжуємо боротьбу з окупантами всіма силами. І кількість наших диверсій з кожним днем буде дедалі більшати. Військовослужбовцям РФ не варто розслаблятися ні на хвилину, наша помста за ваші злочинні дії буде страшною", – наголосили у русі.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/20/186028_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186018_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186011_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185950_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185867_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185851_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185799_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/18/185779_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/18/185677_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/17/185547_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/24/186565_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186559_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186556_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186555_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186552_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186551_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186549_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186547_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186546_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186544_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186540_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186539_m.jpg)