Завгосп СБУ живе в котеджі за 600 тисяч доларів, який оформив на тещу

Завгосп СБУ живе в котеджі за 600 тисяч доларів, який оформив на тещу
Завгосп СБУ живе в котеджі за 600 тисяч доларів, який оформив на тещу

Андрій Падалка, начальник департаменту господарського забезпечення СБУ, не задекларував будинок за 600 тисяч доларів.

Про це йдеться в розслідуванні hromadske.

Будинок, у якому живе Андрій Падалка, розташовується в котеджному містечку Green Hills, у передмісті Києва: з турнікетами, охороною, британською школою та причесаними ландшафтними дизайнами.

Площа будинку сягає майже 300 квадратів, ділянка 14 соток з гостьовим будинком ще на 120 метрів. Також там є власна газова котельня, пральня, гараж на два авто, велика тераса, простора кухня з технікою преміумкласу та дерев’яними меблями. Три великі спальні з ванними кімнатами, просторі вбиральні та кабінет на першому поверсі. Саме так описують це обійстя в оголошенні про продаж, яке вочевидь просто забули прибрати з сайту.

Але цей будинок Падалка вирішив оформлювати не на себе. За даними hromadske, він зараз перебуває у стосунках з Оленою Зеленською (ні, не першою леді, просто тезка). Пара має спільну дитину. В Олени Зеленської є мама — Лариса Пандей, і саме на цю жінку зареєстрований придбаний 26 жовтня 2023 року будинок з ділянкою на 10 соток.

Журналісти hromadske отримали відповідь на запит від Служби безпеки України. Там повідомили, що службовець переїхав у будинок, придбаний у жовтні 2023 року, лише цьогоріч. Саме тому в декларацію, якої немає у відкритому доступі, він його не вніс.

Читайте по темі: Заплутаний слід: Максим Кріппа та його прихована діяльність з казино «Вулкан»

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus