Луганського журналіста підозрюють у співпраці з окупантами
![Луганського журналіста підозрюють у співпраці з окупантами](/upload/news/2022/10/01/63034.jpg)
Жителю окупованого Луганська Дмитру Кримову повідомили про підозру у роботі на окупаційному каналі.
Про це йдеться у тексті підозри.
У 2014 році Кримов почав працювати на окупаційному телеканалі «Луганськ 24» «державної телерадіокомпанії ЛНР». На цьому каналі виходять програми, в яких дискредитується українська влада та ЗСУ і натомість підтримується окупаційна адміністрація та держава-агресор. Підозрюваний став обличчям сепаратистського каналу, працює як телеведучий у кадрі. Також бере участь у радіоефірах передачі «Zдесь и сейчас».
Відеоматеріали за участю Кримова поширюються у мережі інтернет та ефірі телеканалу «Луганськ 24» на всій окупованій території Луганщини. У підозрі є посилання на два відеосюжети: «Марафон посвященный ко дню России. Интервью. Крымов, Порвин» від 12 червня і «Луганск 24. Здесь и сейчас. Андрей Марочко» від 12 квітня. Марочко — відомий як офіційний представник «Народної міліції ЛНР».
Кримов підозрюється в інформаційній діяльності у співпраці з державою-агресором. За українським законодавством йому загрожує від 10 до 12 років позбавлення волі.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/20/186054_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186018_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185910_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185878_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185867_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185848_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185804_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/18/185676_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/18/185675_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/18/185666_t.jpg)