На Хмельниччині чоловік ухилився від мобілізації і отримав вирок суду
![На Хмельниччині чоловік ухилився від мобілізації і отримав вирок суду](/upload/news/2024/07/09/184381.jpg)
У Хмельницькій області чоловіка засудили до 3 років позбавлення волі за ухилення від мобілізації. На суді він поскаржився, що його "бусом завезли на ВЛК".
Каяття чоловіка суд не врахував. Про це йдеться у вироку Дунаєвецького районного суду.
Згідно з наявною інформацією, у травні 2023 року чоловік отримав повістку, але не з’явився до ТЦК та уникав мобілізації.
На суді він визнав свою провину, але пояснив, що того дня прибув до військкомату пізно і не заходив усередину, оскільки боявся негайного відправлення в армію. Він також стверджував, що працівники ТЦК "бусом його завезли на ВЛК, яка нібито швидко визнала підсудного придатним до мобілізації", хоча у нього були проблеми з рукою.
Суд, проаналізувавши матеріали справи, визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ і присудив йому 3 роки позбавлення волі.
Читайте по темі: Чоловіка, який надіслав вибухівку у посольство України в Іспанії, посадили на 18 років
"Суд не вбачає підстав для врахування пом`якшуючої обставини - щирого каяття обвинуваченого, який заявив про це у судових дебатах. Так, щире каяття це не формальна вказівка на визнання своєї вини, а відповідне ставлення до скоєного, яке передбачає належну критичну оцінку винним своєї протиправної поведінки, її осуд та бажання залагодити провину", – йдеться у поясненні суду.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/23/186533_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186529_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186527_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186516_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186509_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186474_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186461_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186459_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186454_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186450_t.jpg)