Співвласник АТБ Буткевич став партнером шахрая-забудовника Вавриша, який "кинув" інвесторів ЖК "Сан-Франциско"
Співвласник мережі АТБ Геннадій Буткевич об’єднався з відомим забудовником Андрієм Вавришем, який здобув неоднозначну репутацію після невдачі проєкту ЖК "Сан- Франциско".
Згідно з інформацією пресслужби, партнерство було укладено на початку цього року в рамках стратегічної угоди між компанією BGV Group Management Буткевича та компанією Saga Development Вавриша.
Відповідно до угоди, фонд Буткевича "Магнум" отримав 49% у ТОВ "Столиця-Зем-Індустрія", що є замовником проєкту Boston Creative House. Син Вавриша, Максим, через свій фонд "Ельбрус" володіє 31% часткою у цьому проєкті.
Що відомо про Saga Development
SAGA Development працює на ринку з 2016 року, її засновником та CEO є Андрій Вавриш. Серед проєктів компанії житлові комплекси Rybalsky, "Новий Поділ", О2 City Village, Happy House та ще десяток інших обʼєктів.
Читайте по темі: Підробка диплома і махінації з землею: що відомо про заступника Кличка Володимира Бондаренка
Загальний портфель компанії включає понад 2 млн квадратних метрів нерухомості.
"Скандальна" репутація
Сумнівна репутація Вавриша відома у будівельних і бізнесових колах. За даними джерел, Вавриш не завершив будівництво комплексу ЖК "Сан-Франциско", хоча зібрав кошти з інвесторів, і наразі не повертає гроші, що викликає ризик відкриття кримінальних справ.
"Вавриш дійсно не збудував цей проєкт, хоча зібрав з інвесторів кошти. Гроші не повертає - будинків немає. Ризикує стати фігурантом кримінальних справ," – стверджує поінформоване джерело.
Комплекс "Сан-Франциско" розташований на проспекті Перемоги, біля станції метро та парку "Нивки".
Окрім цього, Вавриш встиг побути фігурантом скандалу, пов’язаним з ЖК "Рибальський" на Подолі, де інвесторам почали нараховувати додаткову пеню, хоча раніше обіцяли не робити цього під час воєнного стану.
Ще одна резонансна справа стосується проєкту ЖК "O2 Residence" на Дарницькому шосе. Поліція розслідує законність забудови на території лісу, відведеного під рекреацію та оборону. Серед порушень – зміна цільового призначення землі та зникнення будівель колишнього піонертабору, що раніше знаходився на цій ділянці.