Посадовець КМДА Широков, затриманий на хабарі, під час війни користується розкішними авто

Посадовець КМДА Широков, затриманий на хабарі, під час війни користується розкішними авто
Посадовець КМДА Широков, затриманий на хабарі, під час війни користується розкішними авто

Заступник директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Максим Широков (колишній топ-посадовець АМПУ), якого затримали через вимагання хабарів в автоперевізників, під час війни оформив право користування на дві елітні автівки.

Про це стало відомо з його декларації.

У січні 2023 року під час війни Широков отримав право користування розкішні авто: Mercedes-Benz GLE 450  (2019) та Porsche Cayenne (2021). Першу машину надав Роман Мойсей, а другу – Олександр Ільїн. Останній пов’язаний з одеський ТОВ «ТТГ «Форвард», котре займається морськими перевезеннями.

Цікаво, що у Широкова в родині є непрацевлаштована дружина та двоє дітей. При цьому він отримав зарплатню на 1,6 млн гривень. Але офіційно Широков живе в селі Лиманка під Одесою. Мешкання у Києві він не вказав.

Але під час війни родина Широкових оформила на сина Ярослава дві квартири в Одесі. Так у листопаді 2022 року він отримав нерухомість у 56,66 кв. м за 1,08 млн гривень, а у лютому 2023 – 61,6 кв.м за 1,57 млн гривень.

Читайте по темі: Мати подарувала дочці-прокурорці під час війни позашляховик з Кореї

Як ми казали, живе родина у селі Лиманка в будинку на 537,4 кв. м. Маєток та майно оформлені з травня 2023 року на Людмилу Левчук.

Виникає питання, як така велика кількість майна опинилася не у власності Широкова. По-перше, він ховає свої реальні статки від НАЗК, а по-друге – він вже є обвинуваченим у справі щодо недбалості при днопоглибленні порту «Южний».

Додамо, що на дружину посадовця Олександру оформлені три квартири та дві земельні ділянки. Також Широкови ховають своє майно у вигляді недобудов. Посадовець задекларував недобудований будинок на 11,1 кв, м, ще один на 76,75 кв. м, а також спортмайданчик на 133,24 кв. м та гараж на 60,58 кв. м.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus