Орбан обговорив з Трампом "миротворчу ініціативу"
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зустрівся з колишнім президентом США Дональдом Трампом у Флориді і обговорив з ним свої "мирні ініціативи" щодо завершення війни в Україні.
Про це він повідомив у соцмережі Х в п’ятницю, 12 липня.
"Мирна місія 5.0. Для мене було честю відвідати (колишнього – ред.) президента Дональда Трампа в Мар-а-Лаго сьогодні. Ми обговорили шляхи досягнення миру. Гарна новина дня: він збирається вирішити цю проблему", – написав Орбан і оприлюднив спільне фото з Трампом.
Як відомо, після візиту до Києва Орбан відвідав Москву й Пекін, де також обговорював "мирну ініціативу" щодо України. Під час саміту НАТО у Вашингтоні угорський прем’єр поспілкувався на цю ж тему з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.
Керівництво Євросоюзу заявило, що під час таких візитів і зустрічей Орбан представляє виключно себе та позицію своєї країни і не уповноважений представляти інтереси ЄС.
Читайте по темі: Бійці СБУ спалили російський "Сонцепьок" на Запорізькому напрямку
А президент України Володимир Зеленський пояснив, чому Орбан не може бути посередником у можливих переговорах з Росією.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/08/03/188122_t.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188115_t.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188112_t.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188109_t.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188108_t.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188106_t.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188105_t.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188104_t.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188101_t.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188099_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/08/03/188122_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188121_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188120_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188119_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188117_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188116_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188112_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188110_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188106_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188105_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188104_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188103_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188101_m.jpg)
![](/upload/news/2024/08/03/188100_m.jpg)