В боях за Україну загинув командир 28-ї ОМБр Віталій Гуляєв: Порошенко закликав назвати його іменем вулицю в Одесі
![В боях за Україну загинув командир 28-ї ОМБр Віталій Гуляєв: Порошенко закликав назвати його іменем вулицю в Одесі](/upload/news/2022/07/24/44632.jpg)
В суботу, 23 липня, у Миколаївській області загинув командир 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу полковник Віталій Гуляєв. П’ятий президент України і лідер партії "ЄС" Петро Порошенко закликав назвати його іменем вулицю в Одесі.
Про це йдеться у заяві пресслужби Порошенка. Зазначається, що під його командуванням одеська 28-ма бригада зупинила просування російських військ на півдні, завадивши висадити десант біля Коблевого.
"Командир 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу полковник Віталій Гуляєв 23 липня 2022 року віддав своє життя, захищаючи Україну", – йдеться у повідомлені.
Полковник Віталій Гуляєв на фронті перебував з 2014 року. Очолив 28-му бригаду у вересні 2021 року, до того обіймав посаду начальника штабу цієї бригади.
25 лютого 2022 року 28-ма ОМБр під командуванням полковника Гуляєва вступила в бій з російськими військами, які намагалися висадити десант біля Коблевого, щоб далі йти на Миколаїв та Одесу. Ворога було розбито, а плани Путіна захопити весь Південь – провалилися.
П’ятий президент України і лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко закликав одеситів назвати на честь Віталія Гуляєва одну з вулиць міста.
"Звертаюся до одеситів, міського голови Одеси, міськради. Підтримайте ініціативу нашої команди перейменувати одну з вулиць Одеси на честь полковника Гуляєва. Його бригада дуже багато зробила для захисту міста. І зробить ще більше", – заявив Петро Порошенко.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/23/186504_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186495_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186489_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186474_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186453_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186451_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186435_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186417_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186405_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186395_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/23/186535_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186532_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186529_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186527_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186526_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186525_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186524_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186517_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186515_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186514_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186513_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186512_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186511_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186510_m.jpg)