В Одесі провайдер надавав абонентам доступ до російського контенту
![В Одесі провайдер надавав абонентам доступ до російського контенту](/upload/news/2022/12/15/81250.jpg)
Викрито одеського провайдера у наданні доступу абонентам до російського контенту. Про це повідомляє кіберполіція.
Попри заборону РНБО, компанія не блокувала контент країни-агресора. Натомість співробітники налаштовували своє обладнання таким чином, щоб користувачі мали змогу безперешкодно отримувати доступ до телебачення, інтернет-ресурсів рф і тимчасово окупованих територій України.
Компанія також з 2016 року по теперішній час брала участь у публічних закупівлях з надання послуг для держустанов та військових частин Одещини. В офісі підприємства та за місцями розташування обладнання провели обшуки. Вилучено телекомунікаційні прилади та проведено фіксування трафіку.
Під час обшуку правоохоронці виявили пристрій, який забезпечував бездротовий обмін даними з «придністровською республікою», його розмістили за 4 км від державного кордону на даху однієї з будівель. Відкрито кримінальне провадження за ст. 27, ч. 2 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) ч. 6 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) КК.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/22/186405_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186394_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186361_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186333_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186285_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186120_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186062_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186061_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186057_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186004_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/23/186526_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186525_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186524_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186517_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186515_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186514_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186513_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186512_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186511_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186510_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186509_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186508_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186504_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186502_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186501_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186500_m.jpg)